Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 11:11

III miejsce malborskiej drużyny ZSP nr 4 podczas Finału Wojewódzkiego XXII "Licealiady"

W rozegranym Finale Wojewódzkim XXII "LICEALIADY"w Lęborku drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zajęła III miejsce. Po trudnych eliminacjach w grupie drużyna przegrała z II LO Starogard Gdański 0-5, natomiast w drugim meczu pokonała 1-0 XXI LO w Gdańsku.
  • Źródło: Koordynator klas sportowych Trener - Henryk Pawłowski

Autor: Koordynator klas sportowych Trener - Henryk Pawłowski

W małym finale malborscy piłkarze wygrali z VII Liceum Sportowym  w Gdyni 9-0. Puchary i medale podczas wydarzenia wręczała Pani Starosta Powiatu Lęborskiego Alicja Zajączkowska, która stwierdziła, że malborskie drużyny dziewcząt i chłopców jako jedyne w województwie pomorskim w tym roku stanęły na podium tych rozgrywek.

Chciałbym bardzo gorąco pogratulować wszystkim zawodnikom, szczególnie tym którzy kończą naukę i szkolenie w naszej szkole za dzisiejszą grę, a trenerom współpracującym za ich przygotowanie do tego turnieju.- Koordynator klas sportowych Trener - Henryk Pawłowski