Paulina Cierpiałowska ustanowiła nowy rekord Polski czternastolatek na 100 m stylem motylkowym!

  • 16.05.2019, 06:56 (aktualizacja 18.05.2019, 07:31)
  • YotEs
Paulina Cierpiałowska ustanowiła nowy rekord Polski czternastolatek na 100 m stylem motylkowym! Zdjęcie ilustracyjne/ Archiwum MAL WOPR
Najbardziej utytułowana zawodniczka klubu MAL WOPR znów wielkimi literami zapisała się w pływackich statystykach. Podczas wyścigu eliminacyjnego Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które od wczoraj odbywają się w Olsztynie osiągnęła czas 1:02,89, który jest nowym oficjalnym rekordem Polski 14-latek. Wynik ten dał naszej zawodniczce awans do finału A w gronie najlepszych seniorek w kraju!

Niestety, nasza zawodniczka nie odegrała w nim pierwszoplanowej roli, ale sam występ Pauliny w finale najważniejszej imprezy pływackiej w Polsce jest ogromnym sukcesem. Gratulujemy!

Dziś (16.05.) przed podopieczną Iwony Ciecholewskiej i Doroty Grzywackiej kolejny start na 200 m stylem dowolnym. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

YotEs

Zdjęcia (1)

Informacją o nowym rekordzie Pauliny bardzo szybko podzieliła się w mediach…

Informacją o nowym rekordzie Pauliny bardzo szybko podzieliła się w mediach społecznościowych jej trenerka - Dorota Grzywacka.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe