Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 kwietnia 2024 09:03

Udany wyjazd zawodników Malborskiego Klubu Kyokushin Karate do Piaseczna.

Dziesięć pucharów wywalczyli malborczycy podczas turnieju Mazovia Cup 2019. W rywalizacji w Piasecznie wzięło udział łącznie 460 zawodników z 40 klubów zrzeszonych w organizacji IKO1. Najlepiej nasi reprezentanci poradzili sobie w konkurencji kata seniorów, w której zajęli całe podium.

Pierwszy był Marcin Kondra, który wyprzedził Miłosza Wolaka i Jacka Trocha. W układach technicznych seniorek triumfowała Marta Owedyk. Miejsca na podium zajmowały również juniorki i młodziczki. Katarzyna Proch uplasowała się na trzecim miejscu, a Dominika Liss była druga.

W kumite (walki) najlepszymi wynikami mogą pochwalić się junior Maciej Wójtowicz i młodzik Marcel Falkowski. Obaj w swoich kategoriach zakończyli rywalizację na najwyższym stopniu podium. Na uwagę również zasługują trzecie miejsca Natalii Antys i Roberta Łagidze.

A już w maju ekipa MKKK uda się do Wrocławia, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate.