Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 22:39
News will be here

Golden Orzeł Malbork będzie występował w przyszłym sezonie w siatkarskiej II lidze kobiet.

W sobotę odbył się trzeci mecz fazy play-out z udziałem malborskich siatkarek. Po dwóch wygranych przed dwoma tygodniami w Malborku zespół Pawła Tercjaka liczył na rozstrzygnięcie kwestii pozostania w II lidze w pierwszym wyjazdowym spotkaniu w Rumi. Tak też się stało.

Autor: Fot. Archiwum Golden Orzeł Malbork/ Facebook

Goldenki już nie fundowały dodatkowych emocji kibicom, jak to robiły na własnym parkiecie. Przypomnijmy, że nasze dziewczęta rozpoczynały oba mecze "domowe" od porażek w dwóch pierwszych setach, by ostatecznie wygrać całe spotkania 3:2.

W Rumi już pierwsza odsłona pokazała apetyt naszych dziewcząt na pewną i szybką wygraną. Skończyło się 25:19. W drugiej Goldenki zagrały jeszcze skuteczniej, bowiem pozwoliły ugrać rywalkom tylko 16 punktów. W trzecim skopiowały wynik z pierwszego i mogły wznieść ręce w geście triumfu, bowiem w przyszłym sezonie znów będą występować na parkietach siatkarskiej II ligi kobiet.

Wyniki fazy play-out II ligi kobiet /na tym etapie zespoły rywalizują do trzech wygranych spotkań/