Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 13:40

XVII Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie

W środę 13 lutego 2019 r. na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego po raz siedemnasty odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw oraz gminy Lichnowy. Zawodnikom kibicowali ich rodzice i funkcjonariusze. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy upominek.

Autor: KPP Malbork

13 lutego  w Nowym Stawie miała miejsce 17 edycja Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn, składających się z uczniów szkół podstawowych z terenu gmin Nowy Staw i Lichnowy.  Drużyny liczyły po pięcioro zawodników zarówno dziewcząt jak i chłopców. Zwycięzcą Turnieju o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie została drużyna BAMBIKI, drugie miejsce zajęła drużyna MISIE MALISIE, a trzecie zdobyli FC GROMIKI. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Oskarowi Zgoda, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Janicki, a najlepszymi zawodnikami Zuzanna Sekuła i Dominik Ławrynowicz. Nagrody wręczono również najmłodszym zawodnikom Oliwi Szczecińskiej i Gabrielowi Baranowskiemu. Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie asp. szt. Leszka Topór. Oprócz nagród dla zwycięzców Komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek. Poinformowała mł. asp. Sylwia Kowalewska rzecznik KPP Malbork