Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Malborka

  • 03.01.2020, 07:29 (aktualizacja 09.01.2020, 07:24)
  • Małgorzata Brzezińska
Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Malborka Urząd Miasta Malborka
6 stycznia w ramach XXIX Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce odbędzie się tradycyjny już Orszak Trzech Króli z udziałem mieszkańców naszego miasta.

6 stycznia  w ramach XXIX  Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce odbędzie się tradycyjny już Orszak Trzech Króli z udziałem mieszkańców naszego miasta. Orszak ustawi się zaraz po mszy św. która odbędzie się o godz. 12.00  i przejdzie od Starego Miasta do placu Kazimierza Jagiellończyka. Po drodze zobaczymy teatralne scenki plenerowe w wykonaniu dzieci i dorosłych przygotowane przez Spiżarnię Malborską. Organizatorzy Orszaku Trzech Króli zapraszają wszystkich mieszkańców Malborka do  integracji i wspólnego uczczenia tego święta.   

Małgorzata Brzezińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe