Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 00:37
Reklama

Artykuły

Stand Up w Nowym Stawie.
Stand Up w Nowym Stawie.
Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki zaprasza na Stand Up w Galerii Żuławskiej. W nowostawskim "Ołówku" wystąpi trzech znanych artystów sceny kabaretowej. 04.04.2022 11:10    2
Korzyści z używania zbiornika na deszczówkę
Korzyści z używania zbiornika na deszczówkę
Woda deszczowa jest surowcem odnawialnym, który może być wykorzystany do wielu celów. Bardzo wygodna jest również instalacja wewnętrznego zbiornika na wodę deszczową w domu lub biurze. W dzisiejszym świecie żyjemy w czasach, w których musimy myśleć o środowisku i zrównoważonym życiu. Zainstalowanie wewnętrznego zbiornika na wodę deszczową to jeden z najlepszych sposobów na ekologię i jednoczesne zaoszczędzenie pieniędzy. Zbiorniki na deszczówkę to świetny sposób na oszczędzanie wody, oszczędność pieniędzy i zmniejszenie zanieczyszczenia powodowanego używaniem wody z kranu. 04.04.2022 11:00
Malbork. Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Malbork. Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Urząd Miasta Malborka przy współpracy z ZGKiM Sp. z o.o. Malbork w dniu 9 kwietnia 2022 roku przeprowadzi nieodpłatną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 04.04.2022 10:58    1
COVID-19 a cukrzyca - badania w ramach metropolitalnego Programu Profilaktyki Cukrzycy!
COVID-19 a cukrzyca - badania w ramach metropolitalnego Programu Profilaktyki Cukrzycy!
Ryzyko cukrzycy po COVID-19 wzrasta nawet o 40%. Nowe badania opublikowane w czasopiśmie The Lancet Diabetes & Endocrinology wskazują na związek między tą chorobą a COVID-19. Osoby, które przeszły zakażenie koronawirusem, są dużo bardziej narażone na rozwój cukrzycy typu 2, dlatego warto się zbadać! Mieszkańcy metropolii mogą to zrobić bezpłatnie w ramach Programu Profilaktyki Cukrzycy. 04.04.2022 10:28    1
Powiat sztumski. Pijany rowerzysta dwa razy zatrzymany w ciągu niespełna pół godziny.
Powiat sztumski. Pijany rowerzysta dwa razy zatrzymany w ciągu niespełna pół godziny.
Nietrzeźwego rowerzystę zatrzymali policjanci sztumskiej drogówki. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 61-latek został zatrzymany dwukrotnie za jazdę jednośladem pod wpływem alkoholu jednego dnia w niespełna pół godziny po pierwszym zatrzymaniu. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet kara jednego roku więzienia. 04.04.2022 10:02    1
Uszkodzenia aut na ul. Kotarbińskiego oraz na Starym Mieście w Malborku. Policjanci poszukują świadków.
Uszkodzenia aut na ul. Kotarbińskiego oraz na Starym Mieście w Malborku. Policjanci poszukują świadków.
04.04.2022 09:30    1
Budynek przy ul. Mickiewicza w Malborku zostanie zrewitalizowany. Ruszyły prace remontowe.
Budynek przy ul. Mickiewicza w Malborku zostanie zrewitalizowany. Ruszyły prace remontowe.
Rozpoczęły się prace remontowe elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego, stanowiącego mienie komunalne, zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza 62 w Malborku. 04.04.2022 09:07    1
Zmiany w naliczaniu składki zdrowotnej. ZUS zaprasza przedsiębiorców na szkolenie
Zmiany w naliczaniu składki zdrowotnej. ZUS zaprasza przedsiębiorców na szkolenie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenie online o zmianach w zasadach naliczenia składki zdrowotnej dla osób, które prowadząc działalność gospodarczą. 04.04.2022 08:59    1
"...przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej". Przysięga wojskowa w Malborku
"...przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej". Przysięga wojskowa w Malborku
Terytorialsi wcielili w swoje szeregi kolejnych pięćdziesięciu dwóch nowych żołnierzy. Za nami druga w tym roku przysięga wojskowa w 7 Pomorskiej Brygadzie OT. Tym razem uroczystość odbyła się na terenie zajmowanym przez 71 Batalion Lekkiej Piechoty w Malborku. 04.04.2022 08:16    2
Na jakie ogrzewanie się zdecydować?
Na jakie ogrzewanie się zdecydować?
Decydując się na postawienie domu całorocznego w naszej strefie klimatycznej, musimy być gotowi na zamontowanie w nim ogrzewania. Bez niego, w miesiącach zimowych, zamieszkiwanie w nieruchomości byłoby właściwie niemożliwe. Istnieje wiele możliwości ogrzewania na które możemy się zdecydować. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety oraz sprawdza się lepiej w określonych warunkach. 01.04.2022 18:00
Reklama