„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” policyjna akcja w powiecie sztumskim.
Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w rejonie przejść a do pieszych o uważne wchodzenie na jezdnię i stosowanie odblasków po zmroku. Dziś i jutro policjanci wezmą udział w akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania te będą miały na celu zmniejszenie ilości zdarzeń z udziałem pieszych. Sztumska policja apeluje zarówno do pieszych jak i kierowców dbajmy wzajemnie o własne bezpieczeństwo.
22.06.2022 10:39