Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:31
Reklama

Artykuły

Malbork. Zatrzymani za posiadanie narkotyków
Malbork. Zatrzymani za posiadanie narkotyków
W poniedziałek rano policjanci z malborskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 28 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy 19-latku zawiniątko z białym proszkiem. Z kolei 28-latek miał przy sobie susz koloru brunatno-zielonego. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Dodatkowo 28-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania był poszukiwany przez prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu. Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. 11.08.2020 13:36
PUE to nie tylko bon turystyczny, to kompleksowy e-Urząd
PUE to nie tylko bon turystyczny, to kompleksowy e-Urząd
Platforma Usług Elektronicznych ZUS ma już 5 mln użytkowników. Dzięki profilowi na PUE można nie tylko aktywować bon turystyczny. Można również składać wnioski i generować dokumenty z danymi ze swojego konta, m.in. zaświadczenie o niezaleganiu w opłacaniu składek. A wszystko to bez konieczności wizyty w placówce. Co jeszcze można zyskać zakładając PUE ZUS? 11.08.2020 13:29
2 przypadki zakażenie wirusem SARS-Cov -2 w powiecie sztumskim i malborskim
2 przypadki zakażenie wirusem SARS-Cov -2 w powiecie sztumskim i malborskim
11.08.2020 10:59
Zaproszenie do konsultacji społecznych dokumentu Strategii Rozwoju Elektromobilności dla miasta Malborka do  roku 2035
Zaproszenie do konsultacji społecznych dokumentu Strategii Rozwoju Elektromobilności dla miasta Malborka do roku 2035
11.08.2020 10:29
Sztum. Nietrzeźwa i bez uprawnień kierowała autem.
Sztum. Nietrzeźwa i bez uprawnień kierowała autem.
W miniony weekend sztumscy policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierowcę. Kobieta kierowała osobowym volkswagenem, mając w swoim organizmie ponad promil alkoholu i nie posiadała uprawnień do kierowania. O jej dalszym losie zadecyduje teraz sąd. 11.08.2020 10:17
Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej we wrześniu.
Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej we wrześniu.
Na malborskim zamku 19 i 20 września spotkają się miłośnicy staroci, sztuki dawnej, rękodzieła i niepowtarzalnych drobiazgów. Wszystko za sprawą Malborskiego Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej. Wydarzenie organizuje Malborskie Stowarzyszenie OŚ w partnerstwie z Muzeum Zamkowym w Malborku. 11.08.2020 09:42
Nowy Targ. Samochód osobowy uderzył w drzewo.
Nowy Targ. Samochód osobowy uderzył w drzewo.
9 sierpnia br. sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego pod Nowym Targiem. Cztery osoby podróżujące osobowym renault zostały zabrane do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 11.08.2020 08:06
Malbork. Zatrzymany za jazdę bez uprawnień i posiadanie środków odurzających
Malbork. Zatrzymany za jazdę bez uprawnień i posiadanie środków odurzających
Policjanci z malborskiej komendy zatrzymali 21-letniego kierowcę fiata, który posiadał w samochodzie amfetaminę oraz prowadził pojazd bez uprawnień. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jemu kara do 3 lat więzienia. Dodatkowo za jazdę bez wymaganych uprawnień. funkcjonariusze sporządzili do sądu wniosek o ukaranie 21-latka. 11.08.2020 07:52
Malbork. Epidemia koronawirusa trwa - stosujmy się do ograniczeń!
Malbork. Epidemia koronawirusa trwa - stosujmy się do ograniczeń!
W związku z dużą ilością zachorowań na koronawirusa wszyscy bezwzględnie musimy stosować się do obowiązujących w tym zakresie obostrzeń. Zasłaniajmy usta i nos, nie gromadźmy się, dbajmy o zachowanie dystansu społecznego co najmniej 1,5 metra. W związku z ujawnionymi w ubiegłym tygodniu przypadkami nie zastosowania się do obowiązujących ograniczeń policjanci zapowiadają wzmożone kontrole autobusów, targowiska, kąpieliska miejskiego, sklepów i salonów fryzjerskich. 10.08.2020 13:56
Zbiórka nakrętek pod Urzędem Miasta Malborka trwa. Tym razem pomóc możemy Panu Robertowi.
Zbiórka nakrętek pod Urzędem Miasta Malborka trwa. Tym razem pomóc możemy Panu Robertowi.
Nieprzerwanie od kwietnia od kiedy pod Urzędem Miasta Malborka stanął pojemnik na plastikowe nakrętki, mieszkańcy naszego miasta mogą wspierać akcje charytatywne. 10.08.2020 12:03
Reklama