Policjanci uczestniczyli w programie „Świadomy kierowca” w malborskim więzieniu.
Malborscy policjanci uczestniczyli w kolejnej edycji programu resocjalizacyjnego pn. „Świadomy kierowca” na terenie malborskiego Oddziału Zewnętrznego Zakładu Karnego w Sztumie. Program readaptacji, realizowany przy współpracy Służby Więziennej, skierowany jest do osób skazanych, odbywających karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.
23.11.2022 10:22
1