Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:10
Reklama

Region

Tarcza antykryzysowa - rządowe wsparcie gospodarki.
Tarcza antykryzysowa - rządowe wsparcie gospodarki.
Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu projektów ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową. 03.04.2020 07:56
Jesteś objęty kwarantanną? Od 1.04.2020 r. korzystanie z bezpłatnej aplikacji „KWARANTANNA DOMOWA” jest obowiązkowe.
Jesteś objęty kwarantanną? Od 1.04.2020 r. korzystanie z bezpłatnej aplikacji „KWARANTANNA DOMOWA” jest obowiązkowe.
Z obowiązkową kwarantanną domową od 1 kwietnia 2020 wiąże się od dziś dodatkowy obowiązek – korzystanie z aplikacji "Kwarantanna domowa". Aplikacja dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. 03.04.2020 07:27
Czy znasz tego mężczyznę na zdjęciu? Malborska policja prosi o zidentyfikowanie sprawcy kradzieży z włamaniem.
Czy znasz tego mężczyznę na zdjęciu? Malborska policja prosi o zidentyfikowanie sprawcy kradzieży z włamaniem.
W dniu 15 marca 2020 roku o godzinie 14.50 w Malborku na ul. Dworcowej nieznany sprawca włamał się do lokalu „Spiżarnia” i dokonał stamtąd kradzieży szuflady kasowej z pieniędzmi oraz butelek z alkoholem. 02.04.2020 13:54
 Powiatowa Linia Wsparcia dla mieszkańców powiatu sztumskiego.
Powiatowa Linia Wsparcia dla mieszkańców powiatu sztumskiego.
Mieszkańcy powiatu sztumskiego mogą skorzystać z wsparcia psychologicznego dla osób znajdujących się w kryzysie związanym z kwarantanną lub leczeniem SARS-CoV-2 02.04.2020 13:27
Wykrzykiwał na ulicy, że jest zakażony koronawirusem. Pijany 35-latek ukarany mandatami.
Wykrzykiwał na ulicy, że jest zakażony koronawirusem. Pijany 35-latek ukarany mandatami.
Policjanci z Elbląga interweniowali wobec bezmyślnego, pijanego 35-latka, który wykrzykiwał na ulicy, że jest zakażony koronawirusem. Straszył także przechodniów, że ich pozaraża. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zabrali pijanego mężczyznę do szpitala, a później do policyjnego aresztu. Okazało się, że całą historię choroby wymyślił. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami po 500 złotych każdy. 02.04.2020 09:22
1,5 promila alkoholu w organizmie i brak uprawnień do kierowania. 43-latek zatrzymany przez sztumską drogówkę.
1,5 promila alkoholu w organizmie i brak uprawnień do kierowania. 43-latek zatrzymany przez sztumską drogówkę.
W miniony piątek policjanci ze sztumskiej drogówki zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna kierował osobowym volkswagenem, mając w swoim organizmie ponad 1,5 promila oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. 01.04.2020 07:57
Konsultacje telefoniczne Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego
Konsultacje telefoniczne Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego
W związku z wprowadzonym stanem epidemii i rozprzestrzenianiem się COVID-19 zwieszone zostały konsultacje stacjonarne prowadzone przez doradcę Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. 01.04.2020 07:50
Dwóch mężczyzn złamało domową kwarantannę. Jeden z nich odwiedzał znajomych, drugi poszedł na zakupy.
Dwóch mężczyzn złamało domową kwarantannę. Jeden z nich odwiedzał znajomych, drugi poszedł na zakupy.
Dwóch mężczyzn z Elbląga odpowie za złamanie domowej kwarantanny. To wynik policyjnych kontroli z minionego weekendu. Tłumaczenia nie pomogły. Policjanci sporządzą wnioski do sądu. Kara może być bardzo dotkliwa. Sąd może orzec 5 tys złotych grzywny. Dodatkowo służby sanitarne, mogą nałożyć jeszcze większą karę administracyjną. 31.03.2020 08:41
44-latka złamała kwarantannę wychodząc na spacer.
44-latka złamała kwarantannę wychodząc na spacer.
W minioną niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie sprawdzali adresy osób objętych kwarantanną. Niestety 44-letnia mieszkanka powiatu sztumskiego została zauważona na spacerze. Grożą jej surowe konsekwencje. 30.03.2020 13:04
Śmiertelny wypadek na DK55. Zderzenie aut pomiędzy Sztumem, a Sztumską Wsią.
Śmiertelny wypadek na DK55. Zderzenie aut pomiędzy Sztumem, a Sztumską Wsią.
Wczoraj na drodze krajowej nr. 55 pomiędzy miejscowościami Sztum a Sztumska Wieś doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów, śmierć poniósł kierujący osobowym renault. 30.03.2020 12:56
Reklama