Malbork. Zaufała fałszywemu pracownikowi banku i straciła prawie 100 tys. złotych.
Oszuści wciąż wymyślają metody jak skutecznie nabrać swoje ofiary i pozbawić ich pieniędzy. Pomimo wielu ostrzeżeń, w ubiegły piątek, 36-latka zaufała fałszywemu pracownikowi banku i wypłacając gotówkę z „zagrożonego” konta, wpłaciła ją na „bezpieczne”, wskazane przez oszusta. Kobieta straciła w ten sposób 97 tys. złotych.
02.05.2022 14:20