Z mikrofonem go艣cili艣my podczas uroczystego zako艅czenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Malborku. Dyrektor plac贸wki, S艂awomir Kempa, podkre艣la艂, 偶e najwa偶niejsze podczas wakacji jest bezpiecze艅stwo dzieci i m艂odzie偶y oraz odpowiedzialny wypoczynek.
Wszystkim uczniom 偶yczymy s艂onecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas b臋dzie pe艂en odpoczynku, niezapomnianych przyg贸d i wielu powod贸w do u艣miechu.
S艂owa uznania kierujemy r贸wnie偶 do nauczycieli oraz wszystkich pracownik贸w szk贸艂. Dzi臋kujemy za ca艂oroczn膮 prac臋 i 偶yczymy zas艂u偶onego, spokojnego wypoczynku.
