Na drodze krajowej nr 22, na wysoko艣ci zjazdu do miejscowo艣ci Stogi, dosz艂o do wypadku z udzia艂em dw贸ch samochod贸w osobowych. W wyniku zderzenia pojazd贸w ucierpia艂y dwie osoby. Poszkodowani zostali opatrzeni przez zespo艂y ratownictwa medycznego, a nast臋pnie przewiezieni do szpitala na szczeg贸艂owe badania.
Na miejscu zdarzenia interweniowa艂y s艂u偶by ratunkowe, kt贸re zabezpieczy艂y uszkodzone pojazdy i usun臋艂y z jezdni pozosta艂o艣ci po powypadkowych elementach. Dzia艂ania s艂u偶b spowodowa艂y czasowe utrudnienia w ruchu i zatory w obu kierunkach. Obecnie przejazd tras膮 DK22 odbywa si臋 ju偶 p艂ynnie.
Pos艂uchaj szczeg贸艂贸w powy偶ej!




